• פינקרבל

לא אשכח את הרגע הזה לעולם


חודש אוקטובר חודש מודעות לסרטן השד. אני בחרתי לשתף אתכם בחרתי להיות חשופה ואמתית.

.את הרגע שגילינו...כן גילינו .. בזכותו גיליתי שאני צריכה בעצם לדאוג לעצמי ולהיבדק.

חזרנו מבילוי שישי כמו כל זוג אוהבים שכבנו במיטה אחרי שידענו אהבה...הוא מישש אותי והרגיש את אותו אחד שהחליט להוריד לי את השמיים... לא אשכח את הרגע הזה לעולם. זוכרת את הדיאלוג הקצר שלו והדיאלוג הארוך שלי עם עצמי עד היום... דים: מה זה? אני: לא יודעת מקווה שזה כלום אולי ציסטה אולי סרטן? דים: לכי לרופא. יום למחרת כבר קבעתי תור לכירורג שד שבוע אחרי התור שלי מגיע כירורג בקופת החולים שבועיים לפני יום ההולדת שלי. גם את הדיאלוג הזה לא אשכח. את בחורה צעירה למה את פה. כי הרגשתי גוש בחזה נאמר לו ויש לי היסטוריה במשפחה.

הכירורג זה סתם אבל בואי נבדוק אותך... נשכבתי על המיטה יד שמאל למעלה הוא חש אותו. ומביט בי בעניים זה בטוח ציסטה אבל אשלח אותך לבדוק וכול הכבוד לך על הערנות

לא הרגשתי כבוד לא הרגשתי שאני צריכה לקבל מדלייה הרגשתי שלא בא לי שזה יהיה בתוכי בגופי. ההפניה מוכנה הסביר על המכונים לאולטרסאונד ושלח אותי הביתה. קבעתי תור לאולטרסאונד עוד שבוע וחצי המתנה... אני ממשיכה בחיים חוגגת את יום הולדתי ה33 יומיים אחרי האולטרסאונד הרופא בפרצוף רציני ואז המשפט איזבלה ביופסיה דחופה הלב נפל לי הבנתי הכל. כל תחושות הבטן שלי היו נכונות אחרי שבוע כבר הייתי על מיטת הניתוח לביופסיה. שוב המתנה של שבועיים מורתי עצבים בכי ומחשבות איך הזנחתי את עצמי את גופי הרי הרגשתי כבר קרוב לשנה היו סימנים ולא התייחסת כאבים בחזה, כאבים בשרירי החזה, נוזל חלב מהפטמה למרות שאת כבר ארבע שנים לא מניקה שינויים בצבע הפטמה. כל זה ולא התייחסת פחדת להתמודד. את שיחת הטלפון הגורלית לא אשכח אני בעבודה בזמן קבלת קהל יום הראשון לתפקיד החדש שלי . מעולם לא הייתה שיחת טלפון שלא רציתי לקבל. משם אתם כבר יודעים הכל היה מהיר . בדיקות בחירת כירורג מנתח ניתוח והמתנה לאונקולוג. אין יום שאני לא רוצה לקום ולחשוב שזה רק סיוט שיגמר עוד מאת. לצערי זה לא כך. אבל כל יום אני מודע על הרגע שגילינו את הגוש... כי גילוי מוקדם מציל חיים.

תהיו מודעות כי גילוי מוקדם מציל חיים.

0 צפיות

©2018 Pinkerbell. Build with ♡ by Advancer

עקבו אחריי

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon